Medarbetare

Se våra kontor

Vid allmänna frågor

Telefon: 08- 54 54 59 00
Epost: info@axelsons.se

Personal

Richard Axelson
VD
Tel: 08 54 54 59 00
Mail: richard@axelsons.se
Asma Jundi
VD - Assistent och Juridisk rådgivare
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: asma@axelsons.se
Pauline Hegner
Studierektor
Tel: 08-51518256
Mail: pauline@axelsons.se
Sara Larsson
Platsansvarig Göteborg
Tel: 031-15 26 50
Mail: sara.larsson@axelsons.se
Charlotte Falkerhorn
Platsansvarig Axelsons SPA Skola
Tel: 08-612 21 55
Mail: info.spaskola@axelsons.se
Lena Axelson
Ansvarig Axelsons shop
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: info@axelsons.se
Stefan Berg
IT Ansvarig
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: stefan@axelsons.se
Eva Hedström
Marknad
Tel: 08-54 54 59 12
Mail: marknad@axelsons.se
Daniel Camacho
Vaktmästare
Tel: 08 54 54 59 14
Mail: daniel@axelsons.se
Sonia Samara
Skolvärdinna för Ekofrisör & Ekologisk hudvård, Gästrikeg.17
Tel: 08-54 54 59 17
Mail: sonia@axelsons.se

Möt våra lärare och tidigare elever

Jobbet där framtiden ligger för dina fötter

Visste du att diabetes kan synas på fötterna? På Axelsons yrkesutbildning till

Kent masserar Brynäs IF

Kent Larsson jobbar som massör på heltid för Brynäs IF. Han finns

PT-utbildningen som ger dig möjligheterna till drömjobbet utomlands

Charles Berg är 24 år och kommer från Uppsala. Redan vid tidig

Axelsons gav Tobias mod att starta eget

25-årige Tobias Dehlin driver sitt eget företag som ekologisk kost och näringsrådgivare.


Laddar...