Medarbetare

Se våra kontor

Vid allmänna frågor

Telefon: 08- 54 54 59 00
Epost: info@axelsons.se

Personal

Richard Axelson
VD
Tel: 08 54 54 59 00
Mail: richard@axelsons.se
Asma Jundi
VD - Assistent och Juridisk rådgivare
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: asma@axelsons.se
Pauline Hegner
Studierektor
Tel: 08-51518256
Mail: pauline@axelsons.se
Anders Livåg
Marknadsansvarig
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: anders.livag@axelsons.se
Mer info
Marknadsansvarig
Sara Larsson
Platsansvarig Göteborg
Tel: 031-15 26 50
Mail: sara.larsson@axelsons.se
Charlotte Falkerhorn
Platsansvarig Axelsons SPA Skola
Tel: 08-612 21 55
Mail: info.spaskola@axelsons.se
Lena Axelson
Ansvarig Axelsons shop
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: info@axelsons.se
Stefan Berg
IT Ansvarig
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: stefan@axelsons.se
Eva Hedström
Marknad
Tel: 08-54 54 59 12
Mail: marknad@axelsons.se
Marianne Svedjemyr
Tel: 08-54 54 59 00
Mail: marianne@axelsons.se
Mer info
Ansvarig för Rosenmetoden & Easy Movements.
Daniel Camacho
Vaktmästare
Tel: 08 54 54 59 14
Mail: daniel@axelsons.se
Sonia Samara
Skolvärdinna för Ekofrisör & Ekologisk hudvård, Gästrikeg.17
Tel: 08-54 54 59 17
Mail: sonia@axelsons.se

Möt våra lärare och tidigare elever

Åsa Knutson – medicinsk fotterapeut

Åsa Knutson jobbar som fotterapeut på den egna mottagningen fotpaus på Scheelegatan

2 blivande Fotterapeuter!

Jennie Lundberg och Karin Isaksson började nyligen läsa Fotterapeut på Axelsons i

Christina Nilsson

Christina Nilsson, dipl.Coach Jag bor i Vaxholm med min man, våra 4

Jörgen Hedin

Jörgen Hedin, dipl. Friskvårdskonsult och Massageterapeut. Berätta lite kort om dig själv.


Laddar...